PIECOBUDOWA - Strona główna
PiecobudowaPiecobudowa - GaleriaPiecobudowa - KontaktPiecobudowa - Referencjepiecobudowa


O firmie

Przedsiębiorstwo Budowy Kominów i Pieców Przemysłowych PIECOBUDOWA-SERWIS Sp. z o.o. w Bydgoszczy funkcjonuje na rynku budowlanym od 1994 r.
Firma powstała na bazie wysoko wykwalifikowanej kadry inżynieryjno – technicznej i pracowników z długoletnim stażem pracy w branży budowy i remontów pieców i kominów przemysłowych Przedsiębiorstwa Budowy Pieców Przemysłowych PIECOBUDOWA Bydgoszcz.

Specjalizujemy się w budowie, modernizacji, rozbudowie, rekonstrukcji, remontach obmurzy i wykładzin izolacyjnych, ogniotrwałych i żaroodpornych w urz±dzeniach cieplnych, kotłach, kominach i piecach przemysłowych.

Polecamy również swoje usługi w zakresie kompleksowego wykonawstwa:

      kominów żelbetowych, stalowych i ceramicznych
      ciepłowni dla potrzeb wszystkich branż
      zakładów ceramiki budowlanej
      żelbetowych, stalowych, ceramicznych wież, pylonów i zbiorników
      konstrukcji stalowych, żelbetowych i betonowych
      usług projektowych
      badań, ekspertyz i orzeczeń

Kadra techniczna naszego przedsiębiorstwa posiada uprawnienia budowlane wykonawcze, uprawnienia projektowe oraz uprawnienia rzeczoznawcy budowlanego.© 2006 PIECOBUDOWA-SERWIS, W naszej ofercie: Remont kotłów przemysłowych, Remont pieców przemysłowych, Kominy żelbetowe, Kominy stalowe, Kominy ceramiczne, Obmurza pieców, Obmurza ogniotrwałe, Obmurza izolacyjne, Obmurza żaroodporne, Remont obmurza, Remonty kotłów, Remonty pieców, Remonty kominów   Opracowanie strony - ITB Vega